Zážitkový kurz první pomoci pro Becton Dickinson

Pár slov ke kurzu, který tým naší společnosti BD absolvoval 17. 12. s lektory Ondřejem Březinou, Anetou Zámečníkovou, Dominikem Hornem a figuranty.

Kurz absolvoval téměř celý náš český tým, a proto jsem každého účastníka požádala o zpětnou vazbu.

Zpětná vazba ode mě:

1. Výborně připravený kurz, od teoretické prezentace až k praktickým nácvikům záchrany v jednotlivých modelových situacích. Velice oceňuji praktickou část. Může-li si člověk vše vyzkoušet sám, více si situace zapamatuje a vybavení v kritických situacích je poté snadnější. Celý Váš tým byl jedinečně sehraný, všichni byli neskutečně milí a přátelští. Mnoho prvků v jednotlivých modelových situacích pro mě bylo nových.    Kurzy od vás budu doporučovat na potkání a věřím, že se v budoucnu shledáme při dalším. DĚKUJEME.

Zpětná vazba od kolegů:

2. Příjemný, názorný, dostatečně praktický.

3. Velice přínosná zkušenost s příjemným profesionálním teamem lektorů.

4. Bylo zajímavé zažít kurz na vlastní kůži a vyzkoušet si vlastní reakci a pohotovost v reálných situacích. Doporučuju všem!

5. Nadchlo mě, že většina času workshopu byla věnována praktickým cvičením reálných situací, kdy je první pomoc potřeba

6. Skvele pripravene – organizacne i obsahovo. Ocenujem velmi realisticke simulacie situacii a moznost vyskusat si ich zvladnutie na ostro.  Uplne uzasny zazitok bola pre mna resuscitacia, pouzitie AED a realne spojenie s dispecingom! Vsetkym budem doporucovat!

7. Absolutne najlepsie skolenie prvej pomoci! Jasne, prehladne, zaujimave. Najviac ocenujem prakticku skusenost a simulacie. VYBORNE!!!! Dakujeme moc a dufame, ze si to na buduci rok opat zopakujeme.

8. Profesionální, dobře připravené, smysluplné.

9. Kurz byl velmi profesionálně veden a poskytl mi praktické dovednosti, které se mohou kdykoliv hodit. Bylo to skvělé. Děkuji a hezký večer.

10. Líbilo se mi víc praxe, než teorie. Spokojenost veliká 😀

11. Školení bylo dynamické, interaktivní, zábavné i emotivní, odnáším si nejen poučení, ale i zážitek a appku.

S pozdravem,

Jana Vrzalová
Office Manager
BDX Corporate/Shared Services