Teambuilding pro Plzeňský Prazdroj

S programem od lektorů z Life Support jsme byli maximálně spokojení. Určitě doporučím pokud hledáte teambuildingovou aktivitu, která má smysl. Obzvláště ve srovnání s korporátně ušitými programy, kde Vás zaručeně naučí jak být nejlepší tým na světě v rámci bojovky někde na poli a jejichž přidaná hodnota je minimální. Toto srovnání z minulých let máme.

Kurz zážitkové první pomoci od lektorů, kteří k tématu mají co říct (všichni jsou to profesionálové) a děje se velmi zajímavou a intenzivní formou (reálně vypadající zranění, reálné auto v simulaci nehody) je něco úplně jiného. A lidé z naší společnosti toto velmi cenili – ten fakt, že program měl opravdu smysl a odnesli si z něj zkušenosti, které mohou někdy někomu zachránit život. Spousta z nich říkala, že je to byl nejlepší teambuilding, který ve firmě zažili.

Co se týče domluvy, tak nebyl jediný problém. Reakce rychlé, veškeré naše požadavky vyřešeny. Oceňuji, že domluva s hotelem, kde se program konal probíhala mimo nás a nemuseli jsme nic extra řešit.

Já jsem rád, že lidé z Life Support tuto práci dělají a také to,že díky našemu teambuildingu tady pobíhá o 60 lidí víc, kteří ví jak se zachovat v krizové situaci.

Přeji lektorům z Life Support hodně štěstí a spoustu dalších klientů, protože to je v zájmu nás všech =)

Děkujeme,
Jan Odložil
Plzeňský Prazdroj a.s.

(citováno z Google recenzí)