Školení první pomoci pro motorkáře – Bezpečně na motorce

S firmou Life Support spolupracujeme již 5 let a na spolupráci s ní nemůžeme říci jediné slovo nespokojenosti či pochybností. Tým LS tvoří specialisté, kteří nejen že působí aktivně při každodenním zachraňování lidských životů, sami se i dále průběžně vzdělávají a studují nové světové trendy v poskytování 1. pomoci.
Od koho se nechat vyškolit lepšího, než od odborníků, kteří jen neteoretizují, ale své teorie mají podložené skutečnou a dlouhodobou praxí.

Máme zkušenosti i ze školení od rádoby „věhlasnějších“ institucí, které jsou oproti školení u LS pouhou fraškou a v současném pokroku 1. pomoci až nebezpečnou edukací (první co udělat u nedýchajícího je udeřit ho ranou do hrudníku a poté zahájit dýchání z úst do úst, při nalezení zraněného podložit hlavu srolovaným svetrem a zajistit dostatek tekutin…a další nesmysly, které se kázaly naposledy v 70. letech minulého století a tyto firmy považují 40 let staré teorie za správné i dnes…).

Pro další naše vzdělávání a vzdělávání našich zákazníků máme s výběrem školící společnosti naprosto jasno a rozhodně se v tomto odvětví nebudeme uchylovat k nesmyslným výběrovým řízením za honbou co nejlevnější ceny! Takováto omezení či nařízení může právě v této oblasti vzdělávání vymyslet jen opravdový hlupák…

Díky za skvělou spolupráci!

Roman Jankovec
Tým Bezpečně na motorce / v autě Akademie

(citováno z FB recenzí)