Zdravotnické konference

  • Pořádali jsme již 5 ročníků kongresu Operační řízení.
  • V roce 2014 jsme pořádali Evropský kongres Medical Dispatching.
  • Věříme, že celoživotní vzdělávání plodí skutečné profesionály.

Věříme, že skutečně kvalitní zdravotní péče se dá dosáhnout pouze prostřednictvím celoživotního rozvoje a profesního vzdělávání zdravotnických pracovníků. Přestože je trh se zdravotnickými konferencemi a kongresy téměř přesycen, existují oblasti, kde je naopak jen malý nebo žádný výběr. Tyto oblasti se snažíme identifikovat a ve spolupráci s národními i nadnárodními odbornými organizacemi a institucemi situaci napravit. Jak se nám to daří se můžete dočíst v ohlasech jejich účastníků. Pořádáme zdravotnické konference na téma Operační řízení ve zdravotnictví a anglickou verzi Medical Dispatching.


Evropský kongres Medical dispatching 2014

medical dispatching logo

Je pro nás velkou ctí, že jsme ve spolupráci s Karolinska Insitutet ve Stockholmu a pod záštitou prof. Maaret Castrén, předsedkyně Evropské resuscitační rady, mohli v říjnu 2014 uspořádat 2. ročník mezinárodní Evropské konference o operačním řízení záchranné služby. O výzvách a možnostech vývoje tohoto oboru přijelo do Prahy jednat 75 zástupců ze 17 zemí z celého světa.


Česko-slovenský kongres Operační řízení ve zdravotnictví

Kongres operační řízení

V listopadu 2016 proběhl v Benešově již 5. ročník našeho společného česko-slovenského kongresu, u jehož zrodu jsme stáli. Jsme hrdí na to, že si toto unikátní odborné setkání, které organizujeme od roku 2008, našlo pevné místo mezi nejprestižnějšími odbornými akcemi v oboru. Vzhledem k jedinečné možnosti zužitkovat rozdílné zkušenosti z vývoje operačního řízení v ČR a SR je navíc kongres od svého počátku koncipován jako unikátní společný česko-slovenský projekt. Každé dva roky se na něm setkávají odborníci na operační řízení záchranné služby z obou zemí. Jejich názory na kongres a jeho organizační zajištění si můžete přečíst zde.