Ohlasy na naše konference

Jsme rádi, že nám účastníci kongresů zprostředkovávají své názory a náměty ke zlepšení.

Snažíme se jimi inspirovat a kongresy zlepšovat tak, aby byly co nejpřínosnější a splňovaly svůj hlavní účel – rozvoj účastníků a zlepšování zdravotní péče. Níže jsou uvedené neupravené reakce na kongresy Operační řízení ve zdravotnictví, které jsme organizovali.


„Na konferenci moc líbilo. Je dobře že se něco takového pořádá. Můžeme se scházet a vyměňovat si své zkušenosti a názory.
Těším se na další ročník.“

Josef Pašek, DiS, KZOS Plzeň 11.listopadu 2014, 18:18


„Ahoj všichni v organizačním týmu,

chtěl bych Vám moc poděkovat za skvělý kongres, sestavený program neměl chybu, témata byla zajímavá. Organizace společenského večera skvělá.
Ještě jednou děkuji a přeji Vám do dalších let hodně štěstí a ať se podaří udržet nastavený standart Vašeho kongresu. Myslím, a to bez jakékoli nadsázky, že Operační řízení je jedním z nejlepších kongresů pořádaných v ČR.“

12. listopadu 2014, 7:56


„Kongres mě opět nezklamal, jsem nadšená, děkuji pořadatelům, vím, že organizace kongresu dala pořadatelům hodně práce, ale pro mne byl velmi přínosný, těším se na další a jen mě mrzí, že bude až za dva roky, díky.“

11. listopadu 2014, 20:38


„Dakujem organizatorom za skvely zazitok! Ako vzdy, nesklamali. Uz teraz sa tesim na dalsi rocnik.“

 S pozdravom RB, 12. listopadu 2014, 10:02


„Kongres Operační řízení je již několik ročníků nejprestižnější odbornou akcí v ČR.“

22. listopadu 2014, 11:42


„Opäť skvelý kongres,

organizácia ako aj prednášky boli výborne zorganizované, najviac sa mi však páčila diskusia k nim:-).Teším sa na ďalší ročník!“

Renáta Bakošová, 25.listopadu 2012, 15:58


„Dobrý den,
i my ze ZZS Zlín děkujeme za skvěle zorganizovaný a výborný kongres. Získali jsme mnoho informací od kolegů z jiných operačních středisek. Vše bylo pro nás velkým přínosem a proto se těšíme na další Vámi realizované akce.“

Jitka Hutyrová, 23.listopadu 2012, 2:01


„Dobrý den,
děkuji za výborný kongres. Za svoji pracovní kariéru jsem neměl možnost se zúčastnit lépe organizačně připravené a odborně nastavené akce. S velkým zájmem jsem si vyslechl zkušenosti z jiných operačních středisek a obzvláště pak i z jiných zemí. Celý seminář byl pro mě velikým přínosem. Již nyní se těším na další Vámi zrealizovanou akci. S přáním hezkého dne Láďa“ 

Vladimír Švába, vedoucí KZOS ZZS KHK, 22.listopadu 2012, 15:07


„Děkujeme za výborně připravený kongres, ubytování, kulturní i sportovní vyžití bylo bezvadné. Přednášky měly vysokou úroveň a upozornění na nelehkou práci operátorů jsou vždy velmi povzbuzující a dobře se poslouchají. Je vždy ku prospěchu všech, dozvědět se o práci i problémech ostatních kolegů. Velmi se nám tam líbilo a pokud budeme mít to štěstí, rády se zúčastníme dalšího ročníku ať bude kdekoliv.“

Marcela Brzková, 25.listopadu 2010, 11:58


„Dobrý den
děkuji organizátorům 2.ročníku kongresu “Operační řízení” za skvělou atmosféru a za to, že se věnují nám, pracovníkům zdravotnických operačních středisek. Tak jako před dvěma roky ani letos mě tato akce nezklamala, je tu vždy bezvadná atmosféra, máme možnost poznat a porovnat naše zkušenosti se zkušenostmi ostatních pracovišť.
Organizace byla bezvadná, jak přednášky tak i kulturní program.
Ještě jednou díky a těším se na další setkání, zdravím vás.“

Jiřina Fousková, ZOS Příbram 21.listopadu 2010, 15:44


„Ďakujem za výborne pripravenú akciu, tak ako pred 2 rokmi. Som rád, že som sa mohol zúťastniť. Už sa teším na ďaľší ročník. Prajem Vám, aby ten zápal a chuť do práce Vám ostala aj naďalej.
Verím, že sa stretneme aj skôr ako za dva roky.“

S pozdravom Ľudovít Priecel“ 17.listopadu 2010, 10:02


„Ďakujem za skvelé zážitky a perfektne pripravený priebeh celého kongresu. S potešením som sa oboznámila s charakterom práce v ČR a dúfam, že pozitívne veci sa presadia aj u nás.
Ešte raz vrelá vďaka a prajem Vám veľa osobných a pracovných úspechov. Rada Vás stretnem na ďalšom ročníku.

Zdraví Marta Dobrovičová“ 16.listopadu 2010, 16:52


„Dobrý den všem,
měl jsem tu čest být přítomen na 1.ročníku v Milovech a tak jsem si nemohl nechat utéct i 2. ročník ve Všemině. Kongres zaměřený na operátory a jejich operační činnost nejde jen tak obejít už jen z důvodu že tu funkci zastupuji i já. A organizačního týmu si moc vážím pro jejich profesionální přístup k věci. Od příjezdu na mě a mé kolegy čekala příjemná atmosféra plná squelých lidí z velké “rodiny” záchranné služby Čech a Slovenska. Příspěvky kolegů byliy zajímavé. Zejména mě vždy potěší kazuistiky z událostí, se kterými se potkávám při své práci taky a mohu tak vidět/slyšet jak tu danou úlohu splnil tým jiného města nebo republiky. Myslím že všem posluchačům nejlépe pomůže k představě bohatá foto-video dokumentace ale nedílnou součástí je zejména hovor operátora s pacientem. Tam totiž dochází k diskusi o tom jak “jednoduché” je získat ten balík důležitých informací pro výjezdovou skupinu. Není to vždy, jak se lidově říká ”med lízat”. Ale abych byl stručnější. Přeji mnoho úspěchů, štěstí a zdraví i v osobním životě všem, kteří se na této squelé akci podíleli, podílejí a doufám že dlouho ještě budou podílet. Patří vám velké díky i lidem kteří se připojili svým příspěvkem k programu.
PS: s výberem prostředí, cateringu, hudby to bylo výborné a nemám co dodat. Věřím že při výběru místa/hotelu to není vždy tak jednoduché a vzdálenost nemusí všem vyhovovat. Vyměnit si názory, nápady s kolegama ze Slovenska mě vždy potěší a tak dokážu pochopit že 3.ročník nebude u Prahy ale někde v nádherném pohraničním prostředí hor a lesů mezi Slovenskou a Českou republikou. Končím slovem: DĚKUJI.

Radek,16.listopadu 2010, 16:17


„Dobrý den
gratuluji Vám ke skvělé organizaci! Přednášky, společenský večer, ubytování i sportovní vyžití (bazén) – vše bylo bezva. Na příště by možná nebylo špatné zařadit setkání vedoucích lékařů KZOS a do přednášek zapojit i naše kolegy IT, kteří, jak jsem si všimla, jen skromně poslouchali. Co se týče místa konání příštího kongresu, zajímavá by mohla být vojenská zotavovna Měřín (Slapy).

Helena Škuligová“ 16.listopadu 2010, 14:33


„Absolútne skvele pripravený kongres!!! Celému organizačnému tímu ďakujem a už sa teším na ďalší ročník.“

Renáta Bakošová, 16.listopadu 2010, 12.54


„Zdravíme, alespoň opožděně, organizátory loňské konference Operačního řízení ve zdravotnictví. Chtěla bych se i s kolegyní připojit ke chvále jak průběhu, tak i obsahu celé konference. A protože jsme obě dlouhá léta operátorky, toto setkání pro nás bylo obzvláště přínosné. Moc děkujeme a hlavně doufáme a těšíme se na pokračování načaté štafety.“

M. Marková a J. Skoková OS ZZS ÚK, 4.července 2009, 1:09


„Velmi rád se připojuji k pozitivním komentářům. Tato konference zcela jistě patřila k těm nejlepším, kterých jsem se měl možnost zúčastnit. Velmi kvalitní přednášející a organizačně (z mého pohledu) bez chyb. Přizvání operátorů HZS může být jenom přínosné pro všechny. „

Jan Tamele, LZS Praha, 13.listopadu 2008, 10:47


„Chcel by som sa poďakovať organizátorom kongresu za vydarenú akciu, ktorá bola prínosom aj pre nás zo Slovenska. Bolo zaujímavé porovnávať chod jednotlivých OS aj napriek inej organizačnej štruktúre. Nakoniec sme aj tak dospeli k rovnakým problémom pri práci OS v oboch republikách. Veľmi by nám pomohli aspoň prepisy jednotlivých prednášok, lebo sborník abstraktú je len orientačný a neobsahuje všetky zaujímavé body, ktorým by sa bolo dobré venovať podrobnejšie.
Čo sa týka spolupráce s ostatnými zložkami IZS by bolo dobré zvážiť či by skladba prednášok bola v takomto znení poučná aj pre hasičov alebo policajtov a či by sme mohli pri ich prítomnosti prebrať toľko tém ako to bolo teraz. Možno by to chcelo iný kongres spolu s nimi.
Takže ešte raz ďakujeme a tešíme sa na stretnutie na budúci rok.“

Miloš Hoppan KOS ZZS Nitra, 11.listopadu 2008, 20:26


„I já musím říct, že konference byla úžasná, přednášky, kolegové, místo, děkuji za pěkně strávené dva dny a těším se na příště. A pozvat operátory ostatních složek IZS? No, nevím. Myslím si, že když jsme se tak hezky sešli všichni ze stejné ,,brandže”, měli bychom se ještě nějaký čas věnovat sami sobě, určitě si máme ještě o čem vykládat, možná pak až časem přizvat kolegy z IZS, zatím bych je nechala ještě ,,spát”. Já touto cestou děkuji pořadatelům, zdravím všechny účastníky a příští rok na viděnou.“

Martina Žižková, ZZS OK, 10.listopadu 2008, 22:47


„Milí organizátoři, chtěla bych vám všem poděkovat především za odvahu, se kterou jste se pustili do projektu 1.konference na téma “operační řízení” u nás- alespoň pokud si vzpomínám..za 12 let mé praxe na ZS. Jsem vděčná, že se někdo začal zajímat o “zákulisí” záchranek. Myslím, že konference byla organizátorsky výborně zvládnutá výběrem místa konání počínaje, přes kvalitní přednášky (které nám tolik chybí) a vynikajícím vínem konče 😉 . V dalším ročníku bych ocenila spolupráci s ostatními složkami IZS, která bude jistě přínosem pro všechny.

M. Stránská, OS ZZS Středočeského kraje, 10.listopadu 2008, 22:41


„Musím vám poděkovat za velmi hezky “udělanou” konferenci. Myslím, že byla pro většinu z nás přínosná a společenský večer ukázkově relaxační, atmosféra téměř rodinná.
Přesto by možná bylo dobré pro příště dodržet čas přednášek max. okolo 15 minut, 1/2 hodinové povídání je náročné na udržení pozornosti a pokud není řečník obzvlášť výřečný, dá se předpokládat i neklid v sále.
Co se týče jiných operátorů (HZS, Policie), nemám mnoho důvěry v to, že by se zúčastnili. Policii většinou nezajímá nikdo jiný než ona sama a HZS ze svého pomyslného trůnu krále operátorů taky asi nepřijde mezi obyčejné smrtelníky. Za pokus to asi stojí, jen bych se trochu bál, aby nepřijel pán s mnoha hvězdami na výložkách a dvě hodiny nemluvil o ničem.
Možná bylo vhodnější nechat více prostoru při diskuzích o přednesených HN, která byla jistě pro většinu z nás velmi záživná a alespoň mě, který má zkušenosti s HN pouze z nácviků, hodně poučná. Možná by to chtělo ponechat v programu dne větší prostor pro diskuzi, pokud se objeví zajímavé téma.
Škoda, že poněkud selhala technika, u semináře pro operátory, kde se předpokládá přehrávání hovorů je to škoda dvojnásobná.
Přesto chci říci, že i přes výše uvedené a v podstatě velmi drobné maličkosti jsem rád, že jsem se tohoto semináře zúčastnil a jako pořadatelé máte ode mne velkou pochvalu a přání, ať se vám daří i další věci, které máte v plánu.

Z. Šimon, ZZS LK, 10.listopadu 2008, 22:12


„Moc se mi líbila konference k tématu operační řízení ve zdravotnictví, skladba přednášek perfektní, snad jen více kazuistik z jednotlivých krajů/ libovolnost/, do budoucna možnost spolupráce s ostatními složkami IZS na přednáškách, jinak co do zajištění ubytování a spol. večera bez chyby.

Pavla Lamačová ZZS Olom. kraje, 10.listopadu 2008, 19:59


„Konference si moc cením, přednášky byly velmi poučné, jasné . Líbily se mi moc i rozbory HN, které byly prezentovány. Jedinečná byla i atmosféra v konferenčním sále. Díky všem , kteří se podíleli, moc se těším na příští rok.“

Lenka Ptáčková,10.listopadu 2008, 6:58


„Na konferenci se mi velmi líbilo, perfektní skladba přednášek a vysoká úroveň. Výborný společenský večer. Díky za to a těším se na příští ročník.“

Martin Pfeifer, 9.listopadu 2008, 20:29