O firmě Life Support

  • Jsme lídrem ve školení první pomoci a požární ochrany v České republice.
  • Jsme profesionálové v urgentní medicíně a záchraně lidí.
  • Máme celorepublikovou působnost a ročně naše kurzy absolvuje na 3000 lidí.

Naše vize: pomáhat lidem zvládat krizové situace a zvyšovat tak bezpečnost prostředí, ve kterém všichni žijeme.

Posláním naší firmy je přispívat ke zvyšování bezpečnosti prostředí pro život a práci. Svými službami definujeme v oblasti školení první pomoci a požární ochrany kategorii nejvyšší kvality. Za 10 let jsme vybudovali silnou a důvěryhodnou značku Life Support – lídra ve svém oboru u nás. Věříme, že naše strategie je správná.

Své služby poskytujeme:

PROFESIONÁLNĚ: máme vyzkoušeno to, co učíme. 
Předáváme znalosti a dovednosti založené na důkazech. Jsme profesionální záchranáři, lékaři a hasiči. Máme mnohaletou praxi a patříme ke špičce v oboru. To, co v kurzech předáváme dál, máme prověřeno dennodenní praxí.

FLEXIBILNĚ: zohledňujeme potřeby klientů. 
Společně hledáme cesty k efektivním řešením. Ať je vás 5 nebo 200, máte čas jen večer, nebo nemluvíte česky, najdeme účinný způsob jak vás naučit zachránit život.

ŽIVĚ: život není teorie. 
Vycházíme z posledních poznatků Evidence Based Medicine a naučíme vás je prakticky používat. Máme inovativní, poutavé a reálné výukové metody. Ze své praxe víme jak realita vypadá, i jak vás na ní efektivně připravit.

SPOLEHLIVĚ: vaše důvěra je pro nás závazkem. 
Jsme hrdí, že se lidé chtějí učit právě od nás a každý kdo se nám svěří do rukou, je pro nás důležitý. Držíme slovo a vždy splníme, na čem jsme se dohodli. Všechny naše kurzy jsou pojištěny.

KOMPETENTNĚ: stále na sobě pracujeme. 
Vzděláváme se a cvičíme, publikujeme, rozvíjíme své prezentační dovednosti. Systematicky zlepšujeme kvalitu svých služeb, rozšiřujeme a inovujeme materiální a technické vybavení. Podílíme se na definování kvality v moderní výuce první pomoci.

DLOUHODOBĚ: budujeme vztahy. 
Víc než jednorázový zisk, je pro nás dlouhodobá spolupráce a dobré vztahy s klienty i partnery. Spolupracujeme s více než 100 klienty, s 53% z nich déle než 3 roky.


Reference a názory na naši práci najdete zde.