Nabídka práce – lektor první pomoci

Life Support je lídrem v oblasti školení první pomoci. Je jedinou mezi školicími firmami, ve které pracují výhradně profesionálové ve svých oborech – záchranáři, hasiči, nebo bývalí členové policejních zásahových jednotek.

První pomoc učíme výhradně dle doporučených postupů Evropské resuscitační rady a to zážitkovou formou. Vhodně kombinujeme Evidence Based Medicine se zážitkovou pedagogikou.

Náplň práce:
Výuka první pomoci a resuscitace pro laickou i odbornou veřejnost v rámci veřejných i uzavřených kurzů. Lektorování interaktivních a zážitkových kurzů, spolupráce s ostatními lektory, maskéry a figuranty. Spolupráce na tvorbě výukových materiálů. Práce ve všech regionech České republiky.

Požadujeme:

  •       VŠ/VOŠ zdravotnické vzdělání v oboru zdravotnický záchranář, nebo všeobecná sestra se specializací ARIP/SIP
  •       motivovanost pro předávání znalostí a dovedností
  •       komunikativnost a prezentační dovednosti
  •       spolehlivost a pečlivost
  •       ochotu učit se novým věcem a podřídit se standardům a metodikám
  •       schopnost práce v týmu

Nabízíme:

  •       zajímavou a smysluplnou práci pro lídra ve výuce první pomoci a resuscitace
  •       spolupráci s kolegy patřícími ke špičce v oboru
  •       odborný rozvoj v interním systému vzdělávání
  •       nadstandardní finanční ohodnocení
  •       dohoda o provedení práce (DPP)

Ozvěte se nám:

Pokud Vás naše nabídka oslovila, pošlete nám svůj profesní životopis na jsme@lifesupport.cz. K zaslání dotazu můžete využít webový formulář nebo kontaktujete Anetu Zámečníkovou na 732 752 402.

Výběrové řízení se uskuteční 15., 18., a 19. listopadu v Praze.

Co bude následovat:

Podle životopisů provedeme předvýběr uchazečů. Ty, kteří nás zaujmou, pozveme na pohovor.

Pohovor sestává ze znalostního testu, praktické zkoušky a osobního pohovoru. Obsahem testu jsou obecné znalosti z první pomoci, urgentní medicíny a neodkladné resuscitace dle platných doporučení. Praktická zkouška obnáší předvedení krátkého výkladu základní neodkladné resuscitace tak, jak byste jí přednášeli laikům – formu necháme na Vás. V pohovoru si pak už budeme jen povídat o Vaší motivaci pracovat v týmu Life Support, Vašich plánech a představách.