Movember Supports Life

Podpořte tým Life Support v rámci akce Movember

Movember support life

Letos poprvé jsme spojili své síly a kníry a vytvořili firemní tým, účastnící se charitativního projektu Movember.
K účasti v mezinárodním projektu Movember, který má za cíl upozornit na problematiku mužského zdraví, jsme se rozhodli pro jeho originalitu a podporu života a zdravého mužského životního stylu. Problematika čistě mužských zdravotních obtíží, nádorů prostaty, varlat a dalších nemocí typických pro muže, je stále mnoha muži opomíjená a tabuizovaná. Stejně jako o první pomoci, našem hlavním předmětu činnosti, i o mužských zdravotních obtížích a jejich příčinách panuje řada mýtů a předsudků.
Projekt Movember s těmito předsudky a tabu bojuje neotřelým způsobem – pěstěním knírů všemožných tvarů a kvalit dávají v měsíci listopadu muži na celém světě všem neznalým, předpojatým, či jinak zabedněným najevo, že o mužské zdraví je potřeba pečovat. Že péče o zdraví, i v těch nejintimnějších partiích, je normální a není potřeba se za ní stydět. Je to věc stejně přirozená, stejně jako TO, co nám roste pod nosem.
Jsme rádi, že odvážné členy naší firmy, kteří se nebáli nechat celý měsíc růst své kníry a nestyděli se je odhalit na odiv zrakům účastníků kurzů a pacientům, podpořily i některé kolegyně.

Pokud vás náš tým oslovil, podpořte nás finančním příspěvkem, který poputuje v rámci projektu Movember na výzkum a prevenci mužských nádorových onemocnění.