Kurz první pomoci Praha 6

Mezi naše klienty na Praze 6 patří například firma DTS Praha. V březnu 2016  se zde konal kurz první pomoci u dopravní nehody a v říjnu kurz první pomoci u dětí pro veřejnost. V roce 2017 jsme vyučovali první pomoc pro Masarykův ústav vyšších studií ČVUT v Praze.

Pokud máte zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat, nebo rovnou objednat některou z našich služeb.

Chci také kurz od Life Support


12 nových BLS providerů přibylo 17. srpna do rodiny absolventů našich certifikovaných KPR/AED kurzů. Skvělé prostřední Národní technické knihovny, 12 lidí různých profesí, 3 lektoři Life Support a jeden velký cíl – naučit se kvalitně resuscitovat!
Více informací…


První pomoc pro ČVUT jsme vyučujeme každoročně od roku 2015. Letos jsme proškolili 29 studentů a 1 zaměstnance. Jednalo se o kurz první pomoci u akutních stavů. K výuce jsme zvolili kombinaci teorie a praxe.


V březnu 2016 jsme měli možnost v Jinonicích pořádat kurz pro našeho partnera Bezpečně na motorce – Akademie. Účastníky jsme bez přípravy hodily do nasimulované situace dopravní nehody. Ve videu můžete zhodnotit, jak se s tím vypořádali.


Pro 12 účastníků z řad veřejnosti jsme uspořádali v říjnu 2016 kurz první pomoci u dětí. Konal v krásném prostředí Národní technické knihovny. Více informací o tomto typu kurzu naleznete zde.