Dominik Horn

Dominik Horn, DiS.
lektor první pomoci

Ve firmě Life Support, kterou v roce 2007 spoluzakládal, působí jako lektor první pomoci. Je duchovním otcem interaktivních a zážitkových metodik, které při výuce používáme. Potkáte ho zejména v zážitkových kurzech a kurzech zaměřených na problematiku tonutí a vodní záchrany.

Vystudoval obor Diplomovaný zdravotnický záchranář a jako jeden z prvních absolvoval specializační kurz Zdravotnický záchranář pro urgentní medicínu. Mnoho let působil jako záchranář a instruktor Vodní záchranné služby ČČK a jako divemaster v potápěčské škole. Od začátku své profesní dráhy pracuje jako zdravotnický záchranář ve výjezdových skupinách zdravotnické záchranné služby a na letecké záchranné službě. V současnosti jezdí jako zdravotnický záchranář u záchranné služby a pracuje jako lektor ve firmě Life Support s.r.o.

Absolvoval certifikované kurzy Operační řízení přednemocniční péče a Ošetření polytraumatizovaného pacienta. Mnoho let působí jako rozhodčí v záchranářských soutěžích. Zná jménem snad všechny české záchranáře.