První pomoc na míru

Využijte naší nabídky kurzu první pomoci na míru – dle Vašich požadavků!

Poptat "Kurz na míru"

Našimi klienty kurzů první pomoc na míru jsou party kamarádů, zájmové skupiny, nadnárodní společnosti, sportovní kluby, školní kolektivy, pracovní týmy i jednotlivé rodiny.

Proč využít našich služeb?

  • Máme zkušenosti se školením nejrůznějších profesních skupin od zdravotníků, úředníků velvyslanectví, přes zahradníky, hostesky a montéry až po řidiče nebezpečných nákladů, výškové pracovníky či příslušníky hasičských sborů.
  • Připravili jsme specifické kurzy na motorkářské srazy, soustředění amatérských pilotů či potápěčů, přípravu extrémních vodáků před expedicí, i proškolení skautských vedoucích před táborem.
  • První pomoc se pod naším vedením učili lidé na firemních teambuildingových akcích, vánočních večírcích, společných dovolených, táborech i rodinných oslavách.
  • Školili jsme v hotelích, firmách, na parníku, v hospodě, jurtě, elektrárně, garáži, maringotce, klubovně, obýváku, stanu i pod širým nebem.
  • První pomoc na míru školíme již 9 let a jsme špičkou v tomto oboru, vždy podle nejmodernějších postupů Evropské resuscitační rady

Obsah, rozsah, místo, formu i jazyk našich kurzů první pomoci přizpůsobíme na míru Vašim specifickým požadavkům a nárokům. Díky expertnímu zázemí našich lektorů máme velice široký záběr specifik, na která můžeme kurzy zaměřit.

První pomoc není nic těžkého a může být i zábavná – rádi Vám to dokážeme!

Poptat "Kurz na míru"